Registration Login
Site Menu
Партнерство

Ukraine Vacation Guide створено, аби допомогти іноземному туристу під час перебування в Україні. Також ми надаємо українським підприємствам безкоштовні можливості для інтернет-маркетингу.

Якщо іноземні туристи – це цільова аудиторія вашого бізнесу, уважно прочитайте цю сторінку.

Додайте інформацію про ваш бізнес до англомовного туристичного каталога

Важливий розділ сайту – каталог туристичних об’єктів України, куди заносяться контактні дані готелів, ресторанів, служб таксі, гідів, перекладачів, лікарень та багатьох інших видів підприємств, товари чи послуги яких можуть знадобитися туристам. Розділи нашого каталогу займають у пошукових системах перші місця за відповідними пошуковими запитами, тому на сайт приходить чимало ваших потенційних клієнтів.

Контактні дані вашого підприємства можна безкоштовно розмістити у нашому каталозі. Для цього потрібно лише заповнити реєстраційну форму

Публікуйте туристичні статті та новини свого бізнесу з посиланнями ваш сайт

Наші партнери можуть публікувати свої новини та статті на Ukraine Vacation Guide. В тому числі, це може бути розповідь про цікаві місця в Україні або інформація про події, акції, знижки та інші новини вашого бізнесу, що можуть зацікавити туристів.  У статтях та новинах можна ставити гіперпосилання на ваш сайт та розміщувати інші контактні дані. 

Для того, щоб стати партнером Ukraine Vacation Guide,  потрібно безкоштовно зареєструватися на сайті (обрати при реєстрації групу Partner). Для публікування статей та новин, залогінтеся і у лівому верхньому куті екрану (над логотипом сайта) оберіть пункт меню Posting, а далі News або Articles. Важливо. Поважайте читачів сайту, додавайте лише власні авторські матеріали, які раніше не були опубліковані в Інтернеті. Адміністрація залишає за собою право видаляти скопійовані або низькоякісні матеріали. 

Знати англійську - не обов'язково!

Наші редактори можуть написати для вас рекламну статтю або перекласти ваш текст на англійську (недорого), для цього звертайтеся на електронку.

Спілкуйтеся

На туристичному форумі іноземні туристи можуть задавати питання про перебування в Україні. Завдяки грамотному спілкуванню з ними, ви можете перетворити їх на своїх клієнтів. Скористайтесь цією нагодою. 

Приєднуйтесь до нашої команди

Якщо Ви добре володіїте англійською мовою, бажаєте долучитися до справи розвитку українського туризму і заробити на цьому, напишіть нам електронного листа, щоб приєднатися до команди регіональних редакторів Ukraine Vacation Guide.

Це не вичерпний перелік можливих форм співпраці. 

Якщо бажаєте нам допомогти

Ви можете допомогти розвитку цього сайта своїми порадами через електронну пошту та матеріальною підтримкою через webmoney: Z401169167041, U131140520865, R298291195371.

Ви зробите дуже корисну справу, якщо опублікуєте в себе на сайті або на іншому якісному інтернет-ресурсі наш партнерський лінк або банер, використовуючи HTML код

код лінка
Ukraine Vacation Guide
код банера

З повагою, Ukraine Vacation Guide.


Follow us!
Site Search

Weather in UkraineCreate a website for free 2010 - 2013 © Ukraine Vacation Guide